MediCar допоможе

Наші фахівці піклуватимуться про те, щоб перевезення хворих та людей з обмеженими можливостями було максимально комфортним та безпечним.

Послуга надається на території Києва та України на транспортних засобах класу С та вище від дверей до дверей.

MediCar не залишить вас у біді - ми проводимо транспортування хворих на COVID-19 на спеціалізованих автомобілях за дотримання найвищого рівня захисту, а медичний персонал може надати допомогу в дорозі. 


Послуги

Детальніше про вартості, види транспорту та інше запитуйте у наших операторів

MediCar             від 600 грн

Включає супровід від дверей квартири до автомобіля, від автомобіля до точки призначення (реєстратури, чи рецепції клініки або медичного закладу), допомогу з перевезенням особистих речей (сумка чи валіза). Наші стандартні авто класу С і вище.  

MediCar +           від 700 грн

Автомобілі мають місце для інвалідного візка.

Реанімобіль     від 1500 грн

Перевезення лежачих хворих та осіб, які потребують нагляду лікаря чи підключення медичного обладнання на спеціалізованих авто. Комплектація транспорту здійснюється відповідно з запитом та діагнозом пацієнта.

Замовлення необхідно робити мінімум за 24 години.

Медикаменти    від 300 грн

Ми знайдемо і доставимо необхідні вам безрецептурні ліки*. 

* більше інформації можуть надати наші оператори

Часті запитання

1. Як підготуватися до поїздки? 

В цьому вам охоче допоможуть наші оператори – обрати час, вид послуги, правильно підготувати хворого. 

- Оцінити стан хворого Ми не рекомендуємо транспортування хворого у випадку загострень та різкого погіршення самопочуття, оскільки це не є безпечним. Наші оператори порадять, чи варто у таких випадках замовити реанімобіль з супроводом лікаря, або ж утриматися від поїздок до моменту стабілізації.

Безпосередньо перед виїздом просимо вас виміряти тиск та температуру хворого, щоб впевнитися у задовільному самопочутті, обробити рани та зробити перев’язку. 

- Підготуватися морально 

В момент хвороби будь-яка зміна локації може бути для хворого значним стресом. Саме тому варто за кілька днів до транспортування почати розмову та уважно віднестися до побажань щодо комфорту – будемо тільки вдячні за підказки, яким чином зробити поїздку максимально зручною та спокійною. 

- Не забути документи 

Під час транспортування єдиний документ, який потрібен – посвідчення особи хворого. У випадку планової госпіталізації, з собою необхідно мати не лише посвідчення особи, а й негативний тест на covid-19. 

У разі необхідності, ми допоможемо з поїздкою до лабораторії для здачі тесту. В залежності від політики лікарні, може бути необхідність взяти з собою направлення на госпіталізацію. 

 - Зібрати речі 

Просимо вас підготувати особисті речі для поїздки завчасно, оскільки вартість включає 10 хвилин очікування авто з заявленого вами часу замовлення. 


 2. Covid 

Ми піклуємося про вашу безпеку і тому дійсно дотримуємося правил антисептики в наших автомобілях. Водії завжди у масці, яку регулярно змінюють ( 4 рази на день), а транспортний засіб дезінфікується перед виїздом. 

Усі пасажири обов’язково мусять бути в масках. Особи, які мають симптоми респіраторних захворювань, атипову пневмонію, ознаки / чи підтверджені діагнози вірусних та інфекційних захворювань, рекомендовані до перевезення на спеціалізовано обладнаних реанімобілях.

MEDICAR НАДАЄ ПОСЛУГИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ НА COVID-19 (на реанімобілях). 


 3. Коли робити замовлення? 

Просимо вас звертатися з замовленнями завчасно. Реанімобілі необхідно замовляти мінімум за 1 добу до перевезення (необхідно передбачити оснащення автомобіля та попередити медичний склад про деталі). 


 4. Які послуги входять до вартості тарифів?

Вартість усіх тарифів включає 10-хвилинне очікування автомобіля з заявленого часу початку та допомогу в спуску до авто за умови наявності ліфту на поверсі. 

В інших випадках, можна замовити додаткові послуги: спуск та підйом за відсутності ліфту на поверсі, додатковий час очікування, допомога з додатковим багажем, зупинки та здійснення покупок за маршрутом, тощо. 

Просимо звернути увагу, що послуги MediCar, MediCar+ та Медикаменти не передбачають повернення коштів у разі відміни замовлення після здійснення оплати. 


 5. Кому потрібно медичне транспортування? 

Дана послуга може бути корисною людям, рухи яких обмежені – особам з обмеженими можливостями, лежачих хворих, з переломами, травмами хребта, тощо, а також перед госпіталізацією та після операцій. 

Послугу MediCar ми особливо рекомендуємо для перевезення літніх осіб задля їх комфорту – наш водій допоможе спуститися сходами та перенесе до авто речі. 


 6. Як здійснюється міжміське транспортування Україною? 

MediCar надає послугу медичного транспортування по Україні – просимо залишити заявку, а наші оператори детально прорахують маршрут та вартості. 


7. Кому потрібен супровід? Що необхідно знати?

Наявність супроводу є значним плюсом – всі авто мають місце для однієї особи, окрім хворого. Необхідним є супровід лежачих хворих. 


8. Конфіденційність та обробка даних 

Запевняємо вас, що усі отримані дані будуть використані виключно для того, щоб якісно надати послугу транспортування та забезпечити максимальний комфорт. Ваші персональні дані зберігатимуться лише з метою обробки нашими операторами та передачі водіям. 

Ми поважаємо медичну конфіденційність, тому інформація щодо діагнозу є видимою лише для оператора. 

Якщо важливі деталі щодо здоров’я хворого не були повідомлені і дійсне самопочуття гірше заявленого, водій може відмовитися виконати перевезення без повернення вартості.